Абітурієнту - 2012

АБІТУРІЄНТАМ 2012 РОКУ

1 січня 2012 року розпочалася реєстрація осіб для участі у ЗНО-2012, яка триватиме до 20 лютого 2012 року.
У 2012 році абітурієнт має право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів (у минулому році – не більше п’яти). Особи, які вступатимуть до вищих начальних закладів України в 2012 році, матимуть можливість скласти тест іще з одного предмета – всесвітньої історії.
У зв’язку з проведенням в Україні Євро-2012 змінено терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування розпочнеться у середині травня.
У 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 10 –ти предметів:
української мови і літератури; історії України; російської мови; хімії;
іноземної мови (абітурієнтам буде надана можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови); математики; фізики; біології; географії; всесвітньої історії.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО-2012, треба:
- визначитися з напрямом підготовки (спеціальність), за яким бажаєте навчатися у вищому навчальному закладі;
- звернутися до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого плануєте вступати, та ознайомитися з Правилами прийому;
- остаточно вирішити для себе, тести з яких предметів Вам необхідно скласти для вступу в обраний вами ВНЗ.
Для реєстрації потрібно підготувати такі документи:
1. Копію паспорта або свідоцтва про народження ( для осіб, яким станом на 1 вересня 2011 року не виповнилося 16 років і які не отримали паспорт);
2. Копію документа про повну загальну середню освіту ( для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту в 2012 році, - довідку з навчального закладу зо формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти);
3. Дві власні ідентичні фотокартки розміром 3 на 4 см.
За необхідності слід підготувати копію документа про зміну прізвища, імені та по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в зазначенні персональних даних), переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою. Особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях, надають висновок закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО.
На копіях документів, що надаються для реєстрації, повинен бути власноруч зроблений напис про засвідчення документа, що складається зі слів - Згідно з оригіналом (без лапок), особистого підпису особи, яка реєструється, її ініціалів та прізвища, а також дати засвідчення копії.
Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти ЗНО-2012 розміщено на веб-сайтах Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) (www.zno-kharkiv.org.ua). ЇЇ слід завантажити на будь-який комп’ютер, під’єднаний до мережі Інтернет.
Підготовлений комплект реєстраційних документів потрібно надіслати на адресу ХРЦОЯО (61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, к. 463) цінним листом із описом вкладення. Бланк цього опису додається до контрольно-інформаційного листа. Працівник пошти повинен поставити штемпель поштового відділення та свій підпис у передбаченому для цього місці опису вкладення. Один екземпляр опису Ви вкладаєте у конверт з реєстраційними документами, другий – залишаєте собі та ретельно його зберігаєте.
Після обробки ХРЦОЯО реєстраційних документів Вам буде надіслано реєстраційну картку абітурієнта, Сертифікат ЗНО-2012, Інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 рік». Якщо всі отримані Вами реєстраційні документи відповідають Вашим персональним даним, реєстрацію завершено.
Після завершення реєстрації для зареєстрованої особи на веб-сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua) створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та pin-кодом, указаним на ньому.
Якщо Вам відмовлено в реєстрації, Ви можете повторно надіслати до ХРЦОЯО комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому випадку до комплекту реєстраційних документів додається копія листа ХРЦОЯО про відмову в реєстрації.
Якщо після отримання Сертифіката виявлено помилки в реєстраційних даних або є потреба внести зміни до реєстраційних даних, необхідно пройти реєстрацію повторно.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня 2012 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).
Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і для працівників регіонального центру.

Для отримання додаткових консультацій з предметів тестування звертайтеся до науково-методичного відділу ХРЦОЯО за телефоном (057) 705-39-10.


Галина Полупан, завідувачка
районного методичного кабінету

Кiлькiсть переглядiв: 364

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.